Komentarze i opinie
Facebook

postheadericon O nas

Działalność gospodarcza została podjęta w 1992 roku. Z czasem pojawił się pomysł na rozwój działalności gospodarczej w zakresie tzw. małej gastronomii. Do 1996 r. firma funkcjonowała jako mały bar z dość niewyspecjalizowaną ofertą produktów.

W 1996 r. obiekt został rozbudowany i w oddzielnym pomieszczeniu zaczęła funkcjonować smażalnia ryb. Od tej pory ryby są głównym daniem w ofercie Baru „Słoneczko”.

W związku z dużą sprzedażą dań rybnych w 2003 roku lokal został rozbudowany – powiększono salę konsumpcyjną oraz wybudowano oddzielne pomieszczenie przystosowane do smażenia ryb, wyposażone w patelnie elektryczne, piece gazowe oraz pochłaniacze przemysłowe. Na sali konsumpcyjnej znajduje się obecnie ok. 20 miejsc konsumpcyjnych. Miejsca dla gości restauracji znajdują się również na zewnątrz lokalu – w kwiatowych altanach przy ławostołach (ok. 30 miejsc). W 2010 r.uzyskaliśmy pozwolenie na kolejną rozbudowę lokalu z salą konsumpcyjną przeznaczoną dla ok. 60 osób oraz dwie toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Ta inwestycja, sfinalizowana ze środków własnych jest obecnie na ukończeniu.

Poza właścicielem, firmę tworzy 5 osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz 2 osoby pracujące na umowę zlecenie. Obsługę księgową prowadzi biuro rachunkowe.

Klientom oferujemy głównie ryby słodkowodne i morskie, których sprzedaż zwiększa się z roku na rok – np. w miesiącu czerwcu 2011 r. wynosiła 300 kg.

Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu (pn-sb: 8.00-22.00, ndz: 9.30-22.00). Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

Głównymi odbiorcami usług są klienci indywidualni w różnej grupie wiekowej, z różnych części Polski, również obcokrajowcy. Często to całe rodziny, które odwiedzają restaurację w porze obiadowo – wieczorowej.

Z uwagi na lokalizację obiektu przy drodze krajowej nr 2 w kierunku Świecka, częstymi gośćmi restauracji są kierowcy samochodów ciężarowych oraz małe grupy zorganizowane.

BAR SŁONECZKO

64-361 Miedzichowo
Stary Folwark 8a

tel. 61-44-10-145
mail: sloneczko8a@wp.pl

Godziny otwarcia

Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu:

  • pn-sb: 8.00-22.00
  • ndz: 9.30-22.00
Galeria
kwiatowe-altany-bar-ogrodek sala-przyjeciowa-weselna-4 dania-okolicznosciowe-4 dania-okolicznosciowe-11