Komentarze i opinie
  Facebook

  postheadericon O nas

  Działalność gospodarcza została podjęta w 1992 roku. Z czasem pojawił się pomysł na rozwój działalności gospodarczej w zakresie tzw. małej gastronomii. Do 1996 r. firma funkcjonowała jako mały bar z dość niewyspecjalizowaną ofertą produktów.

  W 1996 r. obiekt został rozbudowany i w oddzielnym pomieszczeniu zaczęła funkcjonować smażalnia ryb. Od tej pory ryby są głównym daniem w ofercie Baru „Słoneczko”.

  W związku z dużą sprzedażą dań rybnych w 2003 roku lokal został rozbudowany – powiększono salę konsumpcyjną oraz wybudowano oddzielne pomieszczenie przystosowane do smażenia ryb, wyposażone w patelnie elektryczne, piece gazowe oraz pochłaniacze przemysłowe. Na sali konsumpcyjnej znajduje się obecnie ok. 20 miejsc konsumpcyjnych. Miejsca dla gości restauracji znajdują się również na zewnątrz lokalu – w kwiatowych altanach przy ławostołach (ok. 30 miejsc). W 2010 r.uzyskaliśmy pozwolenie na kolejną rozbudowę lokalu z salą konsumpcyjną przeznaczoną dla ok. 60 osób oraz dwie toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Ta inwestycja, sfinalizowana ze środków własnych jest obecnie na ukończeniu.

  Poza właścicielem, firmę tworzy 5 osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz 2 osoby pracujące na umowę zlecenie. Obsługę księgową prowadzi biuro rachunkowe.

  Klientom oferujemy głównie ryby słodkowodne i morskie, których sprzedaż zwiększa się z roku na rok – np. w miesiącu czerwcu 2011 r. wynosiła 300 kg.

  Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu (pn-sb: 8.00-22.00, ndz: 9.30-22.00). Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

  Głównymi odbiorcami usług są klienci indywidualni w różnej grupie wiekowej, z różnych części Polski, również obcokrajowcy. Często to całe rodziny, które odwiedzają restaurację w porze obiadowo – wieczorowej.

  Z uwagi na lokalizację obiektu przy drodze krajowej nr 2 w kierunku Świecka, częstymi gośćmi restauracji są kierowcy samochodów ciężarowych oraz małe grupy zorganizowane.

  BAR SŁONECZKO

  64-361 Miedzichowo
  Stary Folwark 8a

  tel. 61-44-10-145
  mail: sloneczko8a@wp.pl

  Godziny otwarcia

  Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu:

  • pn-sb: 8.00-22.00
  • ndz: 9.30-22.00
  Galeria
  bar-restauracja-board sala-konsumpcyjna-bar-1 dania-okolicznosciowe-12 dania-okolicznosciowe-15